Ikea uczestniczyła w płatności kryptowalutą!

Artykuł może mieć wydźwięk prowokacyjny lecz w gruncie rzeczy tak się stało. Cała transakcja była opisywana jeszcze wczoraj, albowiem doszło do niej w pełni świadomie i na zasadzie informacji publicznej. Ikea przyjęła płatność od Nordic Store w formie Ethereum!

Nie jest to może tak wielkie wydarzenie, lecz faktem jest to, iż coś na rynku finansowym się zmienia. Kryptowaluty zaczynają się monetyzować i jak słusznie podaje serwis https://crypto-expert.co.uk/ możemy mieć coraz więcej wspólnego z takimi transakcjami.

Wśród wielkich marek mało kto na dzień dzisiejszy chce się otwarcie przyznawać do Bitcoin i innych kryptowalut. Pomimo wszystko każda duża marka która uczestniczy w tych transakcjach jest bardzo ważna. W kuluarach wielkich firm i marek od dawna mówi się o bardzo dobrej formie płatności jaką zapewniają kryptowaluty, dlatego też sygnały o transakcjach to tylko kwestia czasu.

Przeczytaj:  Sprawdź darmowy system rezerwacji online!

Co na to kurs Bitcoin? Wydaje się iż nie było to wcale wielkie działanie, które wiele zmieniło w świecie BTC, jednak na pewno jest to dobra informacja dla firm chcących utrzymać dobry PR. Jeśli Ikea powiązała się z kryptowalutami to my też możemy, prawda?